Pozostałe

W jaki sposób prawidłowo kupić auto używane? Sprawdź VIN!

Off

Które auto zakupić oraz czy należałoby uczynić VIN przed oględzinami?
Jeszcze do niedawna w naszym kraju nowe auta osobowe, a w następstwie tego te oferowane w salonach samochodowych, sprzedawały się relatywnie porządnie – mimo tego, że każdego roku z zachodu ściąganych było po paręset tysięcy aut na rok, używanych, jednego roku nawet liczba ta przekroczyła milion pojazdów. Jednak od około 2 lat spada ilość sprzedawanych w Polsce innowacyjnych samochodów, a to z uwagi na zahamowanie gospodarcze oraz wzrost bezrobocia, który jest coraz to wyraźniejszy. Sprzedawcy stosują różnorodne zniżki, upusty, poboczne wyposażenie w cenie tradycyjnego samochodu, jednak to wszystko nie daje wyczekiwanego rezultatu. Przed kupnem pamiętaj, żeby uczynić VIN – sprawdzanie VIN. Mnóstwo osób wypatruje tańszej alternatywy, a wskutek tego pojazdu sprowadzonego z zachodu, 4-5 letniego, jaki jest w doskonałym stanie, a więc zarówno komfort jazdy, jak tez oraz bezpieczeństwo nie różnią się posiadacze niczym od użytkowanego pojazdu nowego, a cena jest nawet o połowę niższa – to wszystko kusi nabywców takich właśnie pojazdów. Ceny są zróżnicowane, wybór znaczący, a wobec tego każdy może odszukać propozycje na miarę własnej kieszeni.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Konsolidacja chwilówek

    Decydując się na kredyt perfekcyjnie zdajemy sobie sprawę z tego, że taką pożyczkę musimy oddać. To, w jaki sposób będziemy płacić stopniowo kredyt musimy szczegółowo zaplanować, przemyśleć. Zaciągamy kredyty w różnych sumach. Nieraz są to zadłużenia konsolidacyjne. Każdy kredyt ma własny koszt, swoje oprocentowanie. Musimy dowiedzieć się wszystkiego, co nas interesuje na temat kredytu –…

  • Konsolidacja kredytów

    Zaciągając debet musimy zwrócić szczególną uwagę na jego koszt. Jasne jest to, ze jeśli decydujemy się na użyczenie dewiz od instytucji finansowej powinniśmy oddać znacznie więcej niż użyczyliśmy. Takie są zasady. Każdy kredyt jest oprocentowany. I nie jest ważne, jaki jest to kredyt – lub jest to kredyt hipoteczny, gotówkowy, legendarna chwilówka lub kredyty konsolidacyjne….